0 (232) 467 67 54 

TR EN

Sprey Boya

Sprey boya günümüzde pek çok amaçla kullanılmaktadır. Ahşap,metal,cam,plastiik vb pek çok yüzeyde kolayca tutunur. Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalı,hava ile boya iyice karışmalıdır. Mümkünse boyanacak yüzey yatay hale getirilmeli.bu mümkün değilse akma yapmadan yüzey boyanmalı ancak uzun süre aynı yere püskürtülmemeli sonra bir kat daha atılmalıdır. Sprey boyalar hızlı kurur 15 dakıka sonra bulaşmaz ancak tam kuruması bir gündür. Bir gün sonra üzerine vernik atılması uygundur. Sprey boyalardaki ACRYL sözcüğü boyanın hızlı kuruma özelliğini belirtir.Yoksa bu boyalar petrol türevlidir.Akrilik esaslı değildir. Spreyler kağıt ve strafor gibi yüzeyler için önerilmez, bunun için akrilik esaslı sprey boyalar vardır. Marubu do it ve benzeri akrilik sprey boya gibi.

Sprey boya günümüzde pek çok amaçla kullanılmaktadır. Ahşap,metal,cam,plastiik vb pek çok yüzeyde kolayca tutunur. Bu sebeple bir çok endüstriyel alanda sıkça kullanılmaktadır. Sprey Boya hakkındaki tüm ihtiyaç ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

E Bülten Listemize Katılın

Mail adresinizi bırakın, kampanyalardan haberdar olun

Yes, I accept personalized marketing messages to be sent to me by Erkunt Toz Boya via e-mail, telephone, SMS and e-mail. I also agree to my personal data being shared with third-party networks and used for personalized advertising on third-party websites and social media platforms. I can withdraw my consent at any time. I confirm that I am 18 years of age or over 18 years of age. You can find detailed information on the subject in our Clarification Text.